TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.04.2016, Në orën: 10:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 364 herë

Titulli : Bmw 530 Diesel 2005

Çmimi : 6,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 530

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Bmw 530 Diesel viti 2005 në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Zvicra dhe është pa Doganë.

Km: 250.000 me libra të servisit.

Ju mirëpresim . 044 801 101

SHPALLJET TJERA