TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.04.2016, Në orën: 13:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 339 herë

Titulli : 2 Pula me Zojgj nga 25 euro

Çmimi : 50 €

Cmimi në zbritje : 25 €

Kategoria : Zogj

Përshkrimi : Shes 2 pula me zoj tkatundit me "tufa dhe me pika" race Vojse Pula kuqe i ka 8 zoj 1 muajsh , ndersa e Zeza i ka 18 zoj 1 javesh, pulat jan Rojse edhe Te serta . Tel. 044 121 310. Gjendemi Afer Fabrikes SILCAPOR- fsh. Dubrave e kaqanikut. Tel.044 121 310 + Viber

SHPALLJET TJERA