TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.04.2016, Në orën: 10:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1794 herë

Titulli : Nissan Qashqai 1.5 dci Acenta 2009

Çmimi : 9,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Nissan Qashqai

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 194

Motori (kubik) : 1.5 dci

Viti : 2009

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet Nissan Qashqai 1.5 dci Acenta, 110 PS, 6 shpejtësi, viti 2009, diesel shpenzimet shume te vogla, i rujtun goma te mira M+S, i ka te kryer servisat me rregull dhe te nderruar rrypin dhembëzor dhe setin komplet te menjaqit, gurtnet e reja, nuk ka nevoj per asnje investim. Komanda ne timon, pasqyret palohen me rrym, klimatronik, abs, esp, komod në vozitje si limozinë, cd/radio dritaret me rrym dhe te hijezuara.

SHPALLJET TJERA