TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.04.2016, Në orën: 15:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1158 herë

Titulli : BMW GT 530 D SPORT PAKET -10

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW GT

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2010

Përshkrimi

BMW GT 530 D SPORT PAKET
ME DOGAN- HOMOLOGIM-SIGURIM 1 VIT
E SAPPOARDHUR PREJ GJERMONIE
NE GJENDJE PERFECTE
Ngjyra e kaltert metalike ,me nuanca, 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik kater zonale , timonin sport , komadnat ne timon ,lart i hapur panoram full panoram
ulset lekur te bardhe , ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa ,
dritat BI XENON , senzora te parkingut para dhe mbrapa kamer ,
navigacion GPS TV HD , kamer mbrapa , radio CD USB , abs , esp ,distanc control,
airbag , dritaret elektrike , mbyllje elektrike , fellne . etj etj full extra viti prodhimit 20 11 2009 regjistrimi par 2010 .................

SHPALLJET TJERA