TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.04.2016, Në orën: 15:37 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 906 herë

Titulli : Renault Megane 2014

Çmimi : 13,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 30,000

Motori (kubik) : 1500

Viti : 2014

Përshkrimi

Vetura ka motor 1.5 dCi me 110 PS me shpenzime 3.7l/100km
Posedon vetem 30,000KM. Garancion 4 vjecar nga prodhuesi
Rexhistrim dhe sigurim kasko deri ne 08/2016

Paisje shtese :
Paketa Dynamic
LIMITIED EDITION
Lled drita ditore
Klime automatike dy zonale
Manual 6 shpejtesi
Fellne alumini
Radio me CD/MP3/USB/AUX/Bluetooth

SHPALLJET TJERA