TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 18.04.2016, Në orën: 15:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 987 herë

Titulli : Shes GOLF 4 1.9TDI Viti 2002

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes GOLF 4 1.9 TDI Viti 2002 me Klim tronik , bord kompjuterik , gjamat me rrym , tempo mat etj , shum I rujtun si Brenda ashtu dhe jasht tablea RKS deri me muajn e 10 ,2016 per me shum kontaktoni ne tel.

SHPALLJET TJERA