TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.04.2016, Në orën: 03:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2221 herë

Titulli : Smart ForTwo ne gjendje perfekte -01

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Smart For Two

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes Smart Fortwo ne Gjendje shum shum te mir si nga ana teknike edhe ajo e jashtmja, i mirmbajtun me qdo servisi te nevojshem.
I regjisruar RKS i pershtatshem shum per qytet dhe ndonje firm te vogel komunale.

pres bleres serioz.
045 454532 049 668 666.

SHPALLJET TJERA