TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.04.2016, Në orën: 07:20 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 45 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera banesen ne DARDANI

Çmimi : 220 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 75m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen ne lagjen Dardania ne Prishtine. Banesa eshte ne katin e 8-te dhe gjendet perballe parkingut te BOSNA.
Ka sallon, kuzhine, 3dhoma, paradhome, banjo, shpajz, 3 terrasa.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA