TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.04.2016, Në orën: 15:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3591 herë

Titulli : Golf 4 I Ardhun nga Zvicra Pa Dogan 1.6 Benzin

Çmimi : 1,350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 1998

Përshkrimi

Shes Golf 4. 1.6 Benzin 4 Dyer Centrall Shiber Elektronik 4 Gjamat Elektronike Air Bag Abss Hidroulik Shtomat e zeza fabrikisht Fellga dhe Goma te reja KM te Garantume Akumullatorin e ri e ka dje ja kom ble te ri Ne gjendje shum te mire i ardhun nga Zvicra asht shum i rujtun dhe i pastert nuk ka as ni defekt punon teper mire qdo sen i punon shpenzimet i ka teper te vogla amotizerat e reja i ka asht i servisum ne Zvicer. Asht Tip Top
Vetura i ka Gjamat e Zeza me Llaser nuk jan me Folia jan originale te zeza edhe ne librez shkrujn qe jan te lejume.
Tel dhe Viber. 044 542 582

SHPALLJET TJERA