TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.04.2016, Në orën: 15:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1308 herë

Titulli : Renault Clio 1.4 B -02

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Clio

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 90,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet renault clio
1.4 benzin
Viti prodhimit 2002
Te kalura 98.000 me liber servisi
Servisin e fundjt me 94.000 ku ka te ndrruar rryp dhemzor set
I ardhur nga zvicra
Posedon navigacion
Goma te veres
Gjamat elektronik
Gjamat color
I ruajur si mrenda ashtu dhe jasht

Per me shum thirr ne nr 049707174

SHPALLJET TJERA