TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.04.2016, Në orën: 15:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 892 herë

Titulli : BMW X5 3.0D 2003 Sport packet

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW X5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2003

Përshkrimi

Bmw x5 3.0 Dizell Automatik Tiptronik S, Bmw esht full paisje extra seri M- packet, shum ne gjendje te mire teknike dhe motorike Bejm edhe ndrim ...Audi bmw mercedes vw viber +37744560040

SHPALLJET TJERA