TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.04.2016, Në orën: 15:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2948 herë

Titulli : Golf 4 1.9 2002 96 KW-Pa Dogan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Golf 4 èsht i ardhur nga zvicra. Èsht n'gjendje shum t'mir teknike dhe optike. T'gjitha serviset i ka t'kryme,me liber servisi. Nr tel. 044 350-310 ose Viber +37744 350-310

SHPALLJET TJERA