TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.04.2016, Në orën: 15:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1134 herë

Titulli : VW T4 1.9TDI-2000Turbodizell Kamionet

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen %%

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 149,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Ekstra : ABS, Airbags

Përshkrimi

VW T4 1.9 TDI Kamjonet me vitin 2000 me motorr shum te rujtun dhe pak kilometra te kalume.

Marveshje mes vajber ose WhatsApp:

KS: 044202998
GER: +49 1590 580 3001

SHPALLJET TJERA