TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.04.2016, Në orën: 15:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1282 herë

Titulli : AUDI A4 2.0 TDI 6 SHPEJSI -10 MUNDSI NDRRIM

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

SHES DHE NDRROJ AUDI A4 2.0 TDI MANUAL 6 SHPEJSI
VITI PRODHIMIT 2009 MODEL 2010
NGJYRA HIRI METALIKE
KLIMA PARA MRAPA
AIRBAG
ABS
ESP
BORDKOMPJUTER
TEMPOMAT
SENZORA PARKINGU
SENZOR SHIJU
SENZOR PASQYRE
FELLNE TFORTA
GOMA TE REJA
E SERVISUAR
KILOMETRA TE SAKTA 195000 KM
MUNDSI NDRRIMI
044 106 941&044 877 535

SHPALLJET TJERA