TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.04.2016, Në orën: 16:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 220 herë

Titulli : 15 Ari Truall në Zhabar të Mitrovicë

Çmimi : 135,000 €

Kategoria : Troje

Përshkrimi : 15 ari trull ne Zhabar te ulet te mitrovices.
Trolli posedo rrugen ne te dy ant kanalizim uji rrym dhe gjendet në rrugicen qe lidh zhabarin me shipolin.

Trualli shitet komplet (15 Ari). Ka mundsi edhe ka 5 Ari me shit,

Ju mirpres blersi serjoz ne tel te
kosoves: 044202998
si dhe ne tel te
gjermanis: +49 159 05 80 30 01

Qmimi: 9000 € / ari

ne VIBER ose Whatsapp me marveshje

SHPALLJET TJERA