TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.04.2016, Në orën: 16:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1697 herë

Titulli : Audi A4 1.9 TDI-02

Çmimi : 6,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes Veturen Audi A4 1.9 TDI viti i prodhimit 2002 me dogane dhe akciz te paguar,vetura esht e importuar nga Gjermania dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje..per ma shum info.. Adnani Tel. +37744160193 Viber +38649124782 Viber AbS Klim Mbyllje Qendrore Dritaret Elek CD Etj Ju Mirepresim AutoSalloni 01

SHPALLJET TJERA