TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.04.2016, Në orën: 16:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 323 herë

Titulli : Mercedes C180 benzin 93

Çmimi : 2,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 180

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1993

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet vetura Mercedes Benz 1.8 benzin ne gjendje prefekte nuk ka nevoj as nje investim ne te servisi i sa po kryer gjithqka ne rregull, ka tabelat KS ka regjistrim edhe 3 muaj, ka 2 par goma, nje par te veres edhe nje par te dimrit. Ato te dimrit jan ne fellne, te reja dhe jane firma SAVA te vitit 2014. Qmimi 2700 euro. Teli 044821140 viber 37744821140

SHPALLJET TJERA