TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.04.2016, Në orën: 16:28 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 162 herë

Titulli : MAZDA MPV

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mazda MPV

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Furgon

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250

Motori (kubik) : 2.5

Viti : 1997

Ekstra : ABS, Alarm, Pasqyra Elektrike, Panorama

Përshkrimi

Shitet mazda mpv ne gjendje te rregullt
Ështe me klime xhamat elektronik si dhe panoramen elektronike
Mazda eshte me 7 ulsee

SHPALLJET TJERA