TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 03:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2169 herë

Titulli : Golf 5 (goal) i sapo doganuar 1.9 tdi 2006

Çmimi : 7,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes golf 5 i sapo ardh nga jashti dhe i doganuar
1.9 tdi 77 kw 5 shpejsi modeli i 2007 GOAL
Per kilometer ju garatoj 219000
Eshte ne gjendje super te mir pa as nje defekt......

SHPALLJET TJERA