TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 03:49 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1247 herë

Titulli : BMW 118D-05

Çmimi : 7,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 118D

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Veturen BMW 118 D viti i prodhimit 2005 me dogane dhe akcize te paguar,vetura esht tani e impotuar nga Austria dhe esht ne gjendje shum te mire teknike po ashtu edhe ne pamje,per ma shum info... Adnani Tel. +38649124782 Viber +37744160193 Viber Abs Airbag Klimatronik Centrall BordComp Etj. Ju mirepresum AutoSalloni 01

SHPALLJET TJERA