TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 03:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3255 herë

Titulli : VW Golf 4 1.9 TDI -02

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

SHITET GOLF 4 1.9 TDI (DI) TE KUQE .VITI I PRODHIMIT 2002 . NUK ESHT HIPOTEK..
KLIMATRONIK- DRITARET ME RRYM - CENTRAL ALARM -PASQYRET.-FELLNE ORIGINAL TE WW ME GOMA TREJA -6 SHPEJCI etj etj..
NUK KA NEVOJ PER INVESTIME .GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE SHUM E MIR..-REGJISTRIM KA DERI NE SHTATOR 2016...
Kontakt : 049 209 525

SHPALLJET TJERA