TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 03:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1066 herë

Titulli : VW Polo 1.4.TDI -03

Çmimi : 4,199 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2003

Përshkrimi


Shes Pollo 1.4.TDI me i te kuqe viti 2003 ne gjendje perfekte optike dhe teknike, i servisuar, posedon klim bord kompjuter, alufelgen, pasqyret elektrike, alarm etj

Ndrrimi i mundshem me Golf 6 ose Golf plus

Tel 045 204001

SHPALLJET TJERA