TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 03:56 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1596 herë

Titulli : MINI COOPER 1.6 B 9 MUAJ RKS 2002

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mini Cooper

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2002

Përshkrimi

SHES VETUREN MINI COOPER 1.6 BENZIN I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR PER HER TE PAR NE MENYR TE RREGULLT NE RKS POSEDON 9 MUAJ RKS

VETURA POSEDON ULSE ME NXEMJE KLIMATRONIK ETJ

PRESIM BLERES SERIOZ NE NR KONTAKTUES 049 300 006

SHPALLJET TJERA