TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 03:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1548 herë

Titulli : VW GOLF 4- 1.9 TDI-10 muj regj-seri special-2003

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Golf 4 tdi 1.9.. modeli SPECIAL..
I REGJISTRUM DERI NE SHKURT TE 2017..
VITI I PRODHIMIT NENTOR TE 2003..
NUK ESHT HIPOTEK..
KLIMA AC- DRITARET ME RRYM - CENTRAL ALARM -PASQYRET.-FELLNE ORIGINAL TE WW ME GOMA TREA..etj etj..
NUK KA NEVOJ PER INVESTIME .GJENDJA TEKNIKE DHE OPTIKE SHUM E MIR..-
QMIMI 4900 ero...me ndrrim 5500..
NR 045 430 949..
NR 044 279 627..

SHPALLJET TJERA