TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 11:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 958 herë

Titulli : ZBRITJE DHOMAVE TE GJUMIT Viber +38649152077

Çmimi : 550 €

Kategoria : Mobilje

Përshkrimi : Zbritje e Dhomave te Fjetjes Modele te Reja me qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 152 077 ose 049 152 077 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email- arton49@hotmail.com VIBER +37744152077 Mund te na Shkruani edhe ne FACEBOOK Artan Shillova Vèrejtje se cila Dhom e ka qmimin ne Foto
TRANSPORTIN E BEJM EDHE PER NE ZVICER

SHPALLJET TJERA