TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 15:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 854 herë

Titulli : Shes Veturen Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtesi Full extra

Çmimi : 11,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Përshkrimi

Shes
Veturen
Golf
6
TDI
2.0
6 Shpejtesi
140 PS
Klimatronic
Senzora
Navi
Bordkompjuter
Tempomat
Esp
Esr
E tj..
Full extra
I sapo ardhur
Me dogan
Dhe
Homologim te kryer
Ne gjendje shume te mire teknike

045 888 222

SHPALLJET TJERA