TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 15:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3511 herë

Titulli : BMW 2.0, 320d, 1 vit regjistrim

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2000

Përshkrimi

Bmw 2.0, 320D, Sapo doganuar dhe regjistruar ne RKS, 1 vit regjistrim. Posedon, Klime, Abs, Esp, Servo, Tempomat, Alarm, Centrall, Hapje qendrore, Xhamat me rrym, Radio Cd+ CD magazin, Pullat vollan, Alufelge me goma mira. Kerri esht gjendje mire servisin e ka te kryer per ma shum informata kontaktoni ne ket numer: 044 712 416

SHPALLJET TJERA