TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 15:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1877 herë

Titulli : BMW Active Gt 530 Eficienty Dynamic RKS -10

Çmimi : 25,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW GT

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 150,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2010

Përshkrimi


BMW GT 3.0 diesel Ngjyra Zez 11 MUAJ 2009 me Librez te Gjermanis, Flet Doganimin 5700 euro Goma treja Panoram 3 Camera punojn gjitha me senzora

Servis Ulje me filtera te kryme pa as 1 grith i rujtun shum

Extra i porositun.Fabrikisht. Me tabela 06 RKS deri 10 Muj 2016 osht emrin tim personal Hipotek nuk asht Pres thirje serioze dhe blers serioz jo ,,,,,,,,,,

SHPALLJET TJERA