TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 15:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1484 herë

Titulli : Golf 5 2.0 automatik dsg

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet golf 5 2.0 automatik dsg viti 2006 i ardhur nga gjermania vetura esht ne gjendje shum te mir teknike dhe fizike vetura posedon klim tronik.karrika me nxemje.mbyllje qendrore me telekomand.tempomat.esp.shiber.pasqyre elektronike me nxemje.2qelsa liber te servisit km e garantuara

SHPALLJET TJERA