TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 15:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2341 herë

Titulli : Audi A6 3.0 Tdi Rks 2006

Çmimi : 8,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet Audi A6 3.0 Quatro Diesel viti 2006 në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Gjermania dhe ka Doganen e paguar. Regjistrim Rks i qlajmeruar(nuk posedon denim).

Km: 196.000 me libra të servisit

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA