TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 17:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 455 herë

Titulli : Golf 4

Çmimi : 3,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Karavan

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 204,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Shitet Golf -4- Variant, modeli oqean, viti i prodhimit Qershor 2004 model 2005, model i avansuar motor extra i bardh, shum i mir shum i ruajtur i ardhur nga ch i qlajmeruar eshte pa dogan. Te kaluara ika afer 200 e 4 mi km eshte me 6 shpejtesi manuel klim automatik ka edhe tempomat vetura me nje fjal funksionon shum mir eshte veture familjare hargjime te vogla dhe i shpejt ika 96 kw. Eshte tip top . Te interesuarit mund te me kontaktojn ne numrin ipko 043 973 618, po ashtu mund te me kontaktoni ne viber ne nr vala +377 44 552 530 por vetem me sms sepse nuk jam onlajn non stop ju mirepres me respekt.qmimi perfundimtar me marveshje diskutohet pak.

SHPALLJET TJERA