TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 19:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 717 herë

Titulli : Renault Scenic

Çmimi : 1,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Scenic

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2000

Përshkrimi

vetura gjendet ne tabela te huja dhe ahum gjendje te mir

SHPALLJET TJERA