TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 03:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4531 herë

Titulli : opel corsa EDITION me klim 2000

Çmimi : 1,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Corsa

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1000

Viti : 2000

Përshkrimi

opel corsa 1.0b ne gjendje shum te mir teknike dhe optike rks deri mujin e 9

posedonn
klim
esp
airbag
gjamat me rrym
cd player
gumat e reja
centrall
etjjjjjjj fullll opsion


viber 37745291663

SHPALLJET TJERA