TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 03:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 954 herë

Titulli : VW Golf 4-02

Çmimi : 4,350 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet Golf 4
Viti i Prodhimit 21.12.2001.Vetura Eshte Ne Gjendje Te Rregullt,Gjamat Dhe Pasqyret Hapen Manualisht,I Thjesht,Posedon Klim,Bej Nderrim Vetem Me Golf 5.
Gomat Jan Te Reja Te Veres

SHPALLJET TJERA