TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 03:27 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2138 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 Tdi DsG 77 Kw Pa Dogan

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet Golfi 5 1.9 DsG viti 2005 muajn e 11 model 2006 ekseta gjendje vetura osht e ardhun nga gjermania dhe osht e qlajmruar dhe gati per Doganim nuk ka nevoj per as 1 investim mat voglin servisat e kryer gjithmon me koh dhe kilometra te Sakta .Vetura posedon 4 Gjamat me rrym karrika me nxemje klim Funksjonale 4 gomat te dimrit te reja vollon tresh dhe 9 Aribeg . Nr 049 758 458 Ose 049 544 589 ose 045958702

SHPALLJET TJERA