TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 11:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1070 herë

Titulli : Mercedes E270 Diesel 2005

Çmimi : 6,999 €

Cmimi në zbritje : 5999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 270

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 220

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Mercedes E270 Diesel viti 2005 në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Slovenia dhe është pa Doganë.

Ju mirëpresim. 044 801 101

SHPALLJET TJERA