TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 14:04 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 291 herë

Titulli : Shes Bizensin - Butiku Art Fashion

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 0000m2

Dhoma Gjumi : 000

Banjo: 1

Mobilimi : Komplet

Ekstra : Parking Privat, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shes urgjent biznesin – Butikun “Art Fashion” ne Fushe Kosove. Butiku eshte duke punuar por per arsye familjare deshiroj ta shes. Butiku ka veshmbathje per meshkuj dhe femra si dhe komplet inventari. Butiku eshte I kompletuar dhe eshte nje biznes fitim prures. Biznesi eshte ne lokal me qira prandej mund ta merrni te gatshem per te punuar dhe personi qe do ta blej e merr te gatshem dhe mund te vazhdoj njejte ne te njejtin lokal. Lokali gjendet ne qender te Fushe Kosoves perballe Gjamise ne Fushe Kosove, ngjitur me kafiterine B`ens Bar – perballe embeltores Kaltrina, ngjitur me shkollen Selman Riza. Cmimi sipas marreveshjes por mund te bejme edhe me kompenzime si vetura apo diqka te ngjashme.
Kontakto tel: +37744194634 dhe +38649843855

SHPALLJET TJERA