TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 16:06 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2512 herë

Titulli : VW Golf 4 1.9 TDI

Çmimi : 2,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet VV Golf 4 1.9 TDI me (I) te Kuqe viti 2000 I sapo ardhur nga Zvicerra .Me liber te servisit.Klimatronik,Gjama me rrym.Bord Kompjoter .Me felga te Bukura kuk per bartje pa dogan shum i bukur dhe i rujten pres bleres serioz.+37744674591.

SHPALLJET TJERA