TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 16:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5087 herë

Titulli : Audi A4 2.0 TDI

Çmimi : 8,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Shitet vetura Audi A4 2.0 TDI e posaardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire teknike dhe optike..!
Vetura posedon:

AUTOMATIK MULTITRONIK (8)
SD CARD
103 KW - 140 PSS
SENZOR PARKINGU
SENZOR TE SHIUT
TEMPOMAT
TIMON MULTIFUNKSIONAL
KLIMA TRONIK 2 ZONALE
KORRIKA RECARO DHE ME ZGJATJE
TE GJITHA SERVISET NE AUDI RRRIPIN E MOTORRIT TE NDRRUN..!044 304 302

SHPALLJET TJERA