TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 16:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1833 herë

Titulli : Audi A6 Sline -04

Çmimi : 7,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Audi a6 Sline, Automatik-Tiptronik me shpejtesi ne timon, ne gjendje perfekte.
Posedon:
Klimatronik, dritat xenon dhe bixenon, karrikat lekur, navigacion, radio me 6 cd, karrikat me nxemje,senzor parkingu para dhe mbas,fellne me goma te reja te dimrit te vitit 2015.
Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike i servisuar komplet ne muajin Dhjetor(mbi 1000 euro investim me fatura i posedoj). Arsyeja e shitjes eshte se kam ble veture tjeter me te re.

SHPALLJET TJERA