TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 16:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2238 herë

Titulli : Shitet dhe ndrrohet fiat barcheta

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Barchetta

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Kabriolet

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 90,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 2000

Përshkrimi

Shitet dhe ndrrohete me vetura me materjal ndertimor e me naj sen qe me konvenon osht shum ne gjendje te mir na kontaktoni ne nt dhe viber +37745258990

SHPALLJET TJERA