TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 16:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2949 herë

Titulli : VW Golf 4 TDI 1.9 i thjesht

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes golf 4 TDI 1.9 i thjesht me dy dyr ndrrim nuk bej regjistrim edhe 6 muaj
Nr.kontaktues
045-222-932 dhe 045-528-060

SHPALLJET TJERA