TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 21:34 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3393 herë

Titulli : Shes Veturen Golf 4

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 208

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes veturen Golf 4 1.8 Turbo Benzin Viti 2002 kilometra 208.000 Pershkrimi vetures esht
Likur nga mbrenda dhe Ngjyr te Zeze.Karriget me Nxemje Ka Klim
Kurse nga jasht asht Kuq e Zi. Ka Gomat e reja 2 sezonshe M+s Vetura ka servis Komplet ne mujin Nentor te vitit 2015.per me shum Info me Viber+Whatsapp +41797732750, Ju lutem nuk bej Ndrrim me asgja dhe ju kutem bleres Serioz tung....!

SHPALLJET TJERA