TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 22:52 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1437 herë

Titulli : VW GOLF V 2.0 TDI DSG

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

VW Golf V 2.0 TDI, ne gjendje te perkryer, modeli HIGHLINE, me te gjitha Full Opcionet qe i nevoiten nje veture moderne.

I doganuar ne menyre te rregullt si dhe i rexhistruar RKS..

Golfi eshte shume i paster, per cdo gje eshte 100% i sigurte, ne gjendje te shkelqyeshme, nuk ka nevoje per asnje investim, eshte ne Prishtine dhe shitet nga pronari.


* Viti: 28.12.2004, ( i shitur per here te pare ne vitin 2005 )
* Modeli me i avansuar i Golf 5 - HIGHLINE PACK
* Motori: 2.0 TDI- Diesel
* Ndërruesi i Shpejtesive: DSG - Automatik-Tiptronik 6+R
* Ngjyra: E Hirit Metalike
* Dyer: 4 + 1

/ Full Opcionet /

* Multi Board Kompjuter
* Klimatronik dy zonale
* Tempomat
* Xenon BiXenon
* Bluetoth
* ABS
* ESP
* Servo
* Airbag
* Drita cristal me ndezje Automatike Fabrikisht
* Pasqyret jane me kontroll elektronik, dhe ngrohje
* Crom paket
* VW MP3 multi Radio
* Alarm kunder vjedhjes Fabrikisht
* Senzor te retrovizoreve
* Senzor te shiut
* Mbeshtetese te dores para dhe pas lekure
* Sound Pakete Fabrikisht me Autoparlanta para dhe pas
* Telefon te integruar
* Fellne Fabrikisht te VW-se 16 " me 4 goma M + S
* Xhama elektronik
* Gepeku me hapje elektronike si dhe me teledirigjues
* Dyert Central me teledirigjues
* Çeles me teledirigjues
* Mbyllje nga brenda

* Hargjimet me katalog: Rruge e Kombinuar - Fuel consumption combined: ca 4.7 l/100 km, Rruge Lokale - Fuel consumption (urban): ca 5.5 l/100 km, Rruge e hapur - Fuel consumption (extra-urban): ca 4.2 l/100 km

Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite prej ores 08:00 deri 22:00.

Ju lutemi mos dergoni SMS!

info.ne tel. 044 389 309 dhe 045 508 005

Presim bleres serioz.

SHPALLJET TJERA