TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 22:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2062 herë

Titulli : VW Polo 1.9 TDI -04

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Pollo 1.9 TDI viti 2004 klimatronik guma te reja servisin e kryer si dhe rrypin dhembezor tash te ndrrum dy qelca etj 044/422-866.

buna.

SHPALLJET TJERA