TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 21.04.2016, Në orën: 23:53 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1803 herë

Titulli : Shes Opel Vectra 2.0 DTI

Çmimi : 3,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Vectra

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 208,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Spoiler

Përshkrimi

Shes opel vectra 2.0 dti (motorrin me zinxhir), viti i prodhimit 2002 seri e 2003, i regjistruar dhe i siguruar, serviset e kryera, klime dy zonale, i ruajtur si brenda dhe jasht.. Etj

SHPALLJET TJERA