TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.04.2016, Në orën: 04:44 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1412 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 Tdi 2006

Çmimi : 4,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2006

Përshkrimi

VW Golf5 1.9 TDI, viti i prodhimit 2006, klimatronik, esp, bord computer, senzor shiu etj. Vetura eshte e posaardhur nga jashte dhe ne gjendje perfekte ne te gjitha aspektet, dhe nuk ka nevoj per asnje investim me te vogel mund te kontrollohet ku te doni. PA DOGAN


Bk

SHPALLJET TJERA