TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.04.2016, Në orën: 08:18 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 101 herë

Titulli : Shiten 3 banesa Mati I

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 80m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : jo

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Shiten 3 banesa ne rrugen "Ahmet Koretica" Mati I,Prishtinë
Banesa me siperfaqe 80.80 m2 ne katin e 4,lam.A(Sallon+Kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo,ballkon,koridor) ne te dy anet pamje(lindje-perendim)
Dy banesa me siperfaqe 61.04 m2 ne katin 3 dhe 4 ne lam.B te cilat perbehet (Sallon+kuzhine,nje dhome gjumi,banjo,ballkon,koridor) orientimi lindje.
Pershkrimi i projektit ne pergjithesi:
Kualitet ne ndertim:Projektimi dhe ndertimi eshte bere sipas standardeve per objekte banesore.
Komoditeti:Banesat jane fleksibile dhe me vizuara relaksuese.
Rekracioni:Kompleksi posedon hapesira hapesira per gjelberim dhe kende per lojra te femijeve.
Hapesirat ndimese:Kopleksi posedon parking dhe depo per secilen banes.
Investitor:Ndertimi-A
Punekryesi:NNSH NASA
Cmimi me marreveshje!
Tel;044669607;049344020
Viber:+37744669607

SHPALLJET TJERA