TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.04.2016, Në orën: 10:39 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 148 herë

Titulli : (QIRA)Leshoj me qera banesen ne Bregun e Diellit

Çmimi : 200 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 65m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen ne Bregun e Diellit perballe Ambullantes.
Banesa gjendet ne katin e 4-te, ka ngrohje qendrore.

Ka sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, banjo, terrase.

Na kontaktoni:
+377 45 685 000
+377 45 699 111
+386 49 537 532

SHPALLJET TJERA