TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.04.2016, Në orën: 16:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3148 herë

Titulli : Audi A6 3.0 automatik rigjistrim 31-03-2017 -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2005

Përshkrimi

Audi a6 3.0 rigjistrim 31-03-2017
Bordcopjuter
Klimatronik 2 zanale
Tempomat
Airbega -abs- esp
Automatik tiptronik 6 shpejsi
Shpejsi ne valloon
Telefon orgjinal i audis fabrikisht
Radio me magazin 6 cd+ dvd
Xhamat me rrym
Pasqyret me rrym kollor
Korrikat me xmeje
Korrikat ilkur
Dritat xenon mbi xenon me llupa
Hollogenka te mjeglles
Zenzor parkingu para dhe mbrapa
Fellge me guma shum te mira
V.P 20-12- 2004 model 2005
Vetura osht ne gjendje shum te mir
Vetura osht shum.pak e vozitur kosov
Vetura nuk osht hipotek
Vetura osht ne emrin tim personal perkthimi mbehet mejher
Full Full extra
Ndrrim i mundshum

+37744 460 666 viber
049 261 494SHPALLJET TJERA